Liderzy

Marcin Boczkowski

Kim jestem i co robię?

Przygodę z własnym biznesem zacząłem w 2009 roku. Postanowiłem wtedy rzucić pracę na wygodnym z pozoru etacie w drukarni w Krakowie i szukać pieniędzy w Internecie. Były to czasy, kiedy allegro dopiero zaczynało swoją działalność. Początkowy brak doświadczenia rekompensowałem ciężką pracą, często nocami, oraz wielką wiarą w to co robię. Wytrwałość, konsekwencja i dalekosiężna wizja pozwoliły mi zbudować stabilną firmę generującą stałe dochody. Efekty mojej pracy znajdziesz na www.onebrand.pl. Tej drogi nie da się przejść na skróty w pojedynkę, jednak można ją znacznie przyspieszyć mając wsparcie profesjonalistów.

Z pewnością mogę napisać o sobie, że jestem ekspertem w tym co robię. Aktualnie pracuję mądrze, skąd chcę, z kim i ile chcę. Spełniam swoje marzenia i rozwijam pasje. Jedną z nich jest network marketing i e-commerce. To tak naprawdę styl życia, dzięki któremu poznaję wielu ludzi, rozmawiam z nimi, pomagam im zarabiać i budować własną markę w Internecie. Część mojej wiedzy udostępniam za darmo na moim profilu na Facebooku oraz na otwartej stronie Oneteam 1.0. Dostrzegłem jednak, że to co łatwo dostępne nie jest wykorzystywane w 100% oraz nie przynosi pożądanych efektów. Dlatego postanowiłem utworzyć zamkniętą grupę, gdzie podzielę się całym moim doświadczeniem i wiedzą, które przyczyniły się do mojego finansowego sukcesu. W ten sposób powstał pomysł klubu Oneteam, a wraz z nim sprawdzony system działania, który przekłada się na efekty finansowe każdego z uczestników! Moją misją jest pomóc jak największej liczbie osób zbudować trwały i przynoszący zyski e-biznes. Wierzę, że to właśnie w zespole tkwi największa moc!


Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!

Wypełnij dane i zobacz prezentację.
Możesz być pewny, że to nie jest kolejny spam, lecz wartościowa treść pozwalająca zrozumieć jak działa nasz biznes. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz usunąć swój mail.

Wypełnij dane i zobacz prezentację.
Możesz być pewny, że to nie jest kolejny spam, lecz wartościowa treść pozwalająca zrozumieć jak działa nasz biznes. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz usunąć swój mail.