/ witaj!

Dziękujemy, że tu jesteś. Cieszymy się, że zainteresowała Cię
nasza propozycja. Zapraszamy Cię do współpracy i odkrycia
potencjału drzemiącego w projekcie OneTeam! Możesz być pewny,
że każda sekunda spędzona na tej stronie będzie tego warta!

/ kim jestem i co robię?

Od ponad 9 lat zajmuję się zarabianiem przez Internet w sposób profesjonalny. Network marketing i e-commerce jest to moja pasja, mój sposób na życie i styl życia.

Z pewnością mogę napisać o sobie, że jestem ekspertem w tym co robię.

Aby osiągnąć to, co obecnie widzisz, oraz stałe dochody musiałem najpierw ostro pracować, często nocami z ogromną wiarą w to, co robię, aby teraz umieć pracować mądrze.

Tej drogi nie da się przejść na skróty, jednak możesz tę drogę obecnie przejść znacznie szybciej ode mnie.

Na chwilę obecną pracuję kiedy chcę, skąd chcę i z kim chcę.
Spełniam swoje marzenia i hobby, rozwijam pasje, rozmawiam z ludźmi i pomagam innym w budowaniu własnej marki oraz zarabianie w internecie.

Jeśli zastanawiasz się czy mam doświadczenie w biznesie to sprawdź to. Www.onebrand.pl

Ten biznes buduje od 2009 roku kiedy rzuciłem prace na wygodnym z pozoru etacie W Krakowie już wiele lat temu. Kiedy allegro zaczynało, raczkowało ja już przeszukiwałem sieć:) (http)

aaaaaaaaaaaaaaaaa

/ jak to osiągnąłem i co TY z tego będziesz miał?

Jeżeli tu trafiłeś to zakładam, że wiesz kim jestem oraz czym się zajmuję od ponad 9 lat. Chciałbym Ciebie lepiej
poznać. Poniżej przedstawię Ci w skrócie kilka faktów, abyś dobrze wiedział, że nie zmarnujesz na tej stronie ani sekundy! Jeżeli pracujesz na etacie, a nawet 2-óch etatach, możesz dodatkowo zajmować się czymś więcej, co stopniowo da Ci stabilny dochód. Mam profesjonalne szkolenia i swobodę w działaniu co przenosi rezultat bezpośrednio na moja kieszeń. Tego uczę każdego w naszym teamie.

Chciałbym byś wiedział, że nie od dziś rozwijam różne biznesy w sieci. To Twoja gwarancja, że pracujesz z odpowiednią osobą w odpowiednim czasie i miejscu = sieć

Sporo mojej wiedzy jest dostępnej za darmo w Internecie. Są to wywiady, szkolenia, mój profil na Facebook.

Na przestrzeni lat nauczyłem się, że wszystko co łatwo dostępne nie jest wykorzystywane w 100% oraz nie daje pożądanych efektów. Tak powstał pomysł klubu: “ONE TEAM”. Tu przekazuję konkretną wiedzę, która konkretnie przekłada się na Twoje efekty finansowe!

received_377560722800138

/ Misja i wizja Oneteam

Naszą misją jest pomoc jak największej liczbie osób zbudować trwały i przynoszący zyski e-biznes, poprzez stworzenie przyjaznego partnerskiego środowiska, funkcjonującego w duchu przedsiębiorczości, w oparciu o rozwój kluczowych umiejętności i skuteczne wdrażanie sprawdzonych na przestrzeni lat strategii marketingowych.
Świadomi wartości oferowanych usług, o czym świadczą tysiące zrealizowanych dotąd projektów i zadowolonych klientów (kliknij tutaj, żeby zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje), chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców na terenie całego kraju, stając się zarazem największą i najbardziej rozpoznawalną agencją interaktywną w Polsce.
Cel ten osiągniemy dzięki Oneteam, czyli we współpracy z naszymi partnerami, na określonych w kodeksie honorowym zasadach i kierując się wartościami, takimi jak uczciwość, konsekwencja, samodoskonalenie. Poprzez wdrożony system szkoleń z zakresu e-commerce, social media, e-marketingu i network marketingu, będziemy wspólnie maksymalizować nasze zyski, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju społecznego i gospodarczego naszego kraju.

/ ONE TEAM

1. Klub ONE TEAM całkowicie zamknięta dla podcinaczy nóg – możesz czuć się tutaj bezpiecznie, a Twoje pomysły zawsze spotkają się z pozytywnym obiorem.

2. Dodatkowe live dla klubu na grupie Facebook raz w tygodniu z tipami, o których nie mówię w ogólnodostępnych materiałach.

3. Listy przydatnych linków / narzędzi, które sprawią, że Twoje działania marketingowe staną się o wiele efektywniejsze.

4. Sesje Q&A gdzie wyczerpująco będę odpowiadał na Twoje pytania związane z budowaniem swojej marki w Social Media, a także będę odpowiadał na pytania dotyczące sposobów rekrutacji nowych osób do Twojego biznesu.

5. Infografiki, poradniki pdf, zamknięte webinary.

6. Kursy wideo z planowania działań na Facebook / Instagram, obróbki wideo, estetyce profili społecznościowych.

7. Indywidualne audyty profili w social media, dzięki którym wyeliminujemy podstawowe błędy, a to pozwoli Ci sensowniej wykorzystywać dane medium pod kątem rekrutacji i sprzedaży.

/ jak dostać się do klubu ONE TEAM?

Chcąc zapewnić najwyższą jakość pracy w klubie, liczba miejsc jest ograniczona i nie jest objęta żadnym programem partnerskim. Dostęp jest płatny.

To zapewnia nam wysoki komfort pracy z ludźmi wyłącznie nastawionymi na wdrażanie wiedzy, którą przekazujemy i zarobek w naszym biznesie.

Chcesz do nas dołączyć i korzystać z JEDYNEGO takiego biznesu w Polsce, a przy tym zarabiać?

Jeżeli TAK – to moja propozycja dla Ciebie to zaledwie 300 zł miesięcznie.

Przyjmujemy, że to jest w porządku? Czy to dużo? Czy mało?

– odpowiedz sobie sam.

*czy wydajesz tyle na jedną imprezę? Pewnie o wiele więcej 😅

Czy stać Cię na rozwój Twojego biznesu?

– także odpowiedz sobie sam.

Nie mam zamiaru pisać ile zaoszczędzisz korzystając z tej propozycji współpracy ze mną bo jestem przekonany, że trafiam do odpowiedniej grupy ludzi i sam zdajesz sobie sprawę z wartości jaką daje.

Ok, na dziś moja propozycja jest jeszcze lepsza -Mamy 2 pakiety – Pakiet 1 to 200 zł miesięczny – już na start zarabiasz 10%, lub pakiet 100 zł, już na start zarabiasz 5% i z każdym efektem i osobistym partnerem – jeszcze więcej!

Jest ok? Obecnie to niemal 1 impreza…chyba warto zrezygnować z imprezy na rzecz inwestycji w siebie i swoje lepsze jutro?

Prowadzę Cię krok po kroku, od kompletnego braku kontaktów i partnerów biznesowych, aż do zbudowania naprawdę sensownego biznesu, który będzie Ci przynosił zyski 24 h

– czy nie o to właśnie chodzi?

Możesz pracować zupełnie skąd tylko chcesz, gdyż mamy bardzo dobrze opanowany model współpracy zdalnej. Możesz pracować kiedy chcesz, ponieważ to co zrobisz nawet o 1 w nocy pracuje na Ciebie przez kolejne dni, tygodnia, miesiące, lata.

Możesz robić to w dowolnym momencie, nawet jak pracujesz na 3 etaty, nagle może się okazać, że 1 h Twojej pracy wygenerowała Ci kilkaset złotych Twojego zysku.

/ Co zyskasz?

W Oneteam zarabiasz na polecaniu naszych produktów przez Internet bez wychodzenia z domu! I wcale nie musisz być specjalistą w tej branży. Wystarczy, że masz chęci i zapał do pracy! My zadbamy o resztę.

Zapewniamy:
– wysokie prowizje od osobistego Leada – nawet do 25% oraz Leada osobistego partnera – do 10% prowizji zaproszonej osoby,
– szeroką ofertę usług marketingowych i internetowych, które trafiają do 99% przedsiębiorców,
– przejrzysty Panel Partnera, gdzie będziesz mógł śledzić swoje zarobki,
– dostęp do szkoleń z e-commerce, Social Media Marketingu i Network Marketingu, z których dowiesz się jak zarabiać dzięki potędze Internetu oraz jak skutecznie zbudować markę osobistą i trwały e-biznes,
-starannie przygotowane narzędzia promocji i reklamy w mediach społecznościowych, gotowe grafiki, prezentacje i publikacje,
– wszelkie narzędzia do promocji produktów: dedykowana strona WWW z Twoimi produktami, banery, teksty i grafiki reklamowe, dostęp do portfolio z ponad 300 projektami, opinie o firmie, gotowe skrypty sprzedażowe,,
– edukację biznesową i finansową,
– wsparcie i codzienną komunikację w grupach i czatach na FB

/ Jak zarabiasz?

Opiszę 3 sposoby zarabiania z OneTeam.

Prowizja od osobistego Leada

1. Promujesz usługi w internecie.
2. Pozyskujesz potencjalnych Klientów, którzy kontaktują się z Tobą lub z nami.
3. Dostajesz na start 5% lub 10% (w zależności od Pakietu Startowego)
nawet do 25% prowizji od zamkniętej transakcji.

Prowizja od osobistego Partnera

1. Promujesz Oneteam, tworzysz własną markę.
2. Budujesz sieć subpartnerów.
3. Zarabiasz 20 % od pierwszego abonamentu Partnera i do 10 % od zamkniętej przez niego transakcji.

Prowizja od polecenia usługi przez osobistego Partnera

1. Promujesz nasz Oneteam, partnerów, tworzysz własną markę osobistą.
2. Budujesz sieć partnerów, zespół, team.
3. Zyskujesz nawet do 10% od zamkniętego Leada subpartnera.


/ Czego uczymy w systemie OneTeam?

– skąd i jak pozyskiwać Leadów i Partnerów przez media społecznościowe
– jak prowadzić profil na FB, żeby sprzedawał
– jak skutecznie postować
– jak usprawnić swoją pracę – boty na Messangerze
– jak rozmawiać z ludźmi na Messangerze – dostęp do gotowych skryptów
– jak ponawiać kontakty
– jak zamykać sprzedaż i rejestracje
– jak tworzyć profesjonalne grafiki
– jak duplikować wyniki w grupie
– jak wyznaczać cele i konsekwentnie je realizować
– jak planować swoje działania
– jak promować siebie i swój zespół

/ Czego potrzebujesz, żeby skutecznie działać?

1. Dostępu do platformy szkoleniowej, jest płatny raz w miesiącu wg wybranego pakietu- zdecyduj, który pakiet jest dla Ciebie.
2. 1-2h/dziennie konsekwentnej i dobrze zaplanowanej pracy.
3. Motywacji do działania – to od Ciebie zależy ile i w jakim czasie pracujesz, a co się z tym wiąże, ile zarabiasz. Nie musisz mieć doświadczenia ani wykształcenia w branży, wszystkiego uczymy krok po kroku. Liczy się Twoja determinacja, otwarty umysł
i kreatywność.

 

wchodzę do klubu

Marcin Boczkowski

 

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Oddzwonimy do Ciebie
do 60 sekund!

Podaj swój numer telefonu:

Możesz też zadzwonić pod numer
791 380 012

Oświadczam, że zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego

Podany numer telefonu posłuży wyłącznie do kontaktów w celu przedstawienia oferty interesującej Cię usługi. Nie będzie on przechowywany, ani przekazany innej firmie.

Sortuj według ceny

Cena: 59zł12001zł
Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie!