Polska Agencja Interaktywna Warszawa

  +48 576 887 237

Profesjonalna strona www landing page

Profesjonalna strona www landing page

Profesjonalna strona www landing page

Landing page jest niesamowitym narzędziem służącym do skupiania na swojej ofercie uwagi potencjalnych klientów, ciągłego zwiększania konwersji oraz podnoszenia zysków ze sprzedaży.

Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz strony „lądującej” w swoim działaniu, być może nie jesteś do końca świadomy do czego może Ci się ona przydać oraz jakie korzyści przyniesie firmie. Spieszymy z wyjaśnieniami!

Profesjonalna strona www landing page
Jaki jest cel tworzenia landing page?

Powodów, dla których warto założyć landing page jest nieskończenie wiele, wszystko zależy od Twojej branży, oferty, okoliczności, a wreszcie inwencji twórczej. Przedstawiamy kilka pomysłów:

– sprzedaż produktu lub usługi;

– pozyskiwanie leadów;

– stworzenie bazy mailingowej;

– wypromowanie nowego produktu na rynku;

– zaproszenie na webinar, konferencję, szkolenie, imprezę okolicznościową;

– prezentacja książki, e-booka, singla;

– informacja o wyprzedaży, promocjach, konkursach;

 – prezentacja ofert wypoczynkowych, last minute, ciekawych miejsc na wakacje;

– wynajęcie mieszkania, apartamentu, sali konferencyjnej, hotelu, itp.

Profesjonalna strona www landing page
Jakie są korzyści?

Lista korzyści jest równie długa. Przede wszystkim, dzięki landing page skupisz uwagę odbiorcy na jednej konkretnej rzeczy, tzw. unikalnej propozycji sprzedaży. Jeśli oferta zostanie właściwie przedstawiona i odpowiednio rozreklamowana, stanie się wartością, której żaden klient się nie oprze. Ograniczenie zawartości strony lądującej do starannie wyselekcjonowanych elementów mających za zadanie spełniać jasno wytyczony cel prowadzi do wzrostu poziomu konwersji, polepszenia rozpoznawalności oraz wzmocnienia notowań na rynku. Kiedy kierujesz potencjalnego klienta bezpośrednio na swoją stronę istnieje ryzyko, że zagubi się w labiryncie Twoich podstron, opublikowanych informacji czy oferowanych produktów. Dzięki landing page unikniesz rozkojarzenia odbiorcy i stracenia po drodze sensu początkowego zainteresowania ofertą. Za niewidzialną rękę poprowadzisz go przez krótką prezentację i jasno wypunktowane zalety danego produktu aż do miejsca, w którym sfinalizuje swoją transakcję. Zaoszczędzisz tym samym jego czas, bo przecież podajesz mu zbilansowane informacje pięknie podane na tacy!

Profesjonalna strona www landing page
Jaką landing page stworzymy dla Ciebie w Onebrand?

Po pierwsze zapewniamy profesjonalny i unikalny projekt graficzny. Myślimy nieszablonowo, uwielbiamy kreatywne rozwiązania. Twoja landing page będzie nowoczesna, estetyczna i zapadająca w pamięć. Po drugie, zadbamy, aby każdy szczegół Twojej strony www był zgodny z jej celem. Tu nie ma miejsca na informacyjny przesyt. Na tej stronie króluje zasada „krótko, zwięźle i na temat”. Po trzecie, strona lądująca, którą dla Ciebie zakodujemy będzie łatwa w obsłudze. Intuicyjny panel zarządzania treścią CMS WordPress lub Joomla – w zależności od platformy na jaką się zdecydujesz – pozwoli Ci z łatwością zarządzać swoją stroną, zmieniać treści i dostosowywać do zmieniających się na rynku trendów. Zapewniamy też nagrywane szkolenie z naszym programistą, który szybko i bezboleśnie oprowadzi Cię po kokpicie i wyjaśni na czym polega pracy ze stroną „od kuchni”.

Czy profesjonalna strona www landing page to narzędzie dla Ciebie? Możemy się założyć, że tak. Czy będziesz w stanie wykorzystać w 100% jej potencjał? Z naszymi wskazówkami i wsparciem to nieuniknione. Czy ta inwestycja się zwróci? Zapewniamy, że z nawiązką! Zamów swoją landing page już teraz i zobacz jak bardzo przysłuży się Twojej firmie.

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin