Polska Agencja Interaktywna Warszawa

  +48 576 887 237

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe

Codziennie korzystamy z setek różnych stron internetowych i bardzo dobrze znamy to uczucie, gdy trafimy na witryny, które sprawiają problemy w obsłudze, powoli się ładują, nie są estetyczne i funkcjonalne. Przypomnij sobie jak reagujesz, gdy szybko potrzebujesz konkretnych informacji czy usługi, i chociaż właściwie masz je w zasięgu ręki, to nie możesz z nich skorzystać tylko dlatego, że dany serwis czy blog jest pełen błędów i ograniczeń. To od razu dyskredytuje takie strony w Twoich oczach, prawda? Dlatego nie możesz pozwolić, żeby to samo działo się z Twoją witryną. Jak najszybciej zadbaj o swoją markę. Korzystając z naszych usług możesz spać spokojnie. Strona internetowa, którą dla Ciebie stworzymy będzie na najwyższym światowym poziomie i przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania, przynosząc Twojej firmie uznanie o jakim od początku marzyłeś.

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe
Jakie są projekty naszych stron internetowych?

W Onebrand jesteśmy pewni jakości naszych stron www. Dlaczego? Bo tworzymy je od podstaw, z dbałością o każdy detal począwszy od estetycznego projektu graficznego poprzez merytoryczne i logicznie poukładane treści, aż do ostatniej zaprogramowanej informacji. Poznaj najważniejsze elementy, które zdecydowanie wyróżniają nasze strony internetowe na tle innych.

*Nowoczesne

Tak jak w modzie, tak i w e-commerce co jakiś czas zmieniają się trendy. A my za nimi podążamy. Aktualnie króluje minimalizm. Warszawa, jaki i inne wyznaczające kierunki w Polsce miasta stawia na prosty design przy projektowaniu stron internetowych. Zachowawcza kolorystyka, duże marginesy i odstępy, zwięzłe komunikaty, które pozwalają użytkownikowi bez problemu odnaleźć się na witrynie oraz skupić na tym, co w istocie go interesuje. Trendy wyznacza również technologia. Jako, że coraz więcej internautów korzysta z urządzeń dotykowych, stosuje się jak najjaśniejsze i najwygodniejsze rozwiązania, żeby jeszcze szybciej można było skorzystać z danej strony.

Poza tym, na stronach panuje zasada: „im szybciej, tym lepiej”, dlatego furrorę robią filmy, grafiki oraz infografiki, które pozwalają jednym spojrzeniem lub kliknięciem zbadać znajdującą się tam treść. Najnowsze strony zawsze zawierają przynajmniej jeden z tych elementów. Tym samym odnotowano coraz mniejsze zainteresowanie sliderami na stronie głównej. Internauci kierują swoją uwagę bezpośrednio w stronę treści. W myśl powyższej zasady, pojawił się nowy trend, Infinityscroll, który jest konsekwencją tego, co robimy każdego dnia przeglądając w naszych telefonach media społecznościowe. Scrollujemy stronę, co sprawia, że grafika oraz treść automatycznie się ładują. Tym samym strony mają mniej podstron, ale składają się z większej ilości sekcji. Zaoszczędza to czas na czekaniu, aż nowa podstrona się załaduje i jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku niecierpliwych osób.

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe
*Atrakcyjne

Projekt graficzny, który przygotowujemy jest zawsze stworzony od podstaw, co powoduje, że każda strona jest atrakcyjna i niepowtarzalna. Kolorystyka ograniczona jest do minimum, z mocniejszymi akcentami jednego bądź dwóch kolorów, co sprawia, że witryna jest czysta, elegancka i czytelna oraz nie rozprasza użytkownika nachalnymi barwami. Cały projekt powstaje oczywiście w ścisłej współpracy z Klientem. Projektujemy do Twojej pełnej akceptacji bez limitu. Nie ponosisz za to żadnych dodatkowych kosztów. Liczy się Twoje zadowolenie i satysfakcja.

*Odpowiednio zoptymalizowane

Wyłącznie właściwie zoptymalizowana, zgodna z algorytmem Google witryna sprawi, że internetowe pozycjonowanie w przyszłości przyniesie rezultat w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce. Dbamy o SEO od samego początku. Dodajemy niezbędne słowa klucze, właściwe title i meta title. Zwracamy uwagę na różnorodność opisów i adresów URL. Słowem, zapewniamy Ci łatwy i szybki start w wyścigu po pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania Google.

Skuteczne i nowoczesne strony internetowe
*Responsywne

Każdy przygotowany przez nas projekt jest responsywny, czyli dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Nie ma znaczenia czy otwierasz stronę na komputerze, tablecie czy smarfonie. Na każdym z tych urządzeń strony www czy sklepy internetowe od Onebrand wyglądają rewelacyjnie. To wszystko za sprawą Responsive Web Design, w skrócie RWD. O konieczności dostosowywania stron internetowych do mobilnych urządzeń nie będziemy pisać, jest to oczywiste. Dobrze się prezentują, jeszcze lepiej jest je przeglądać i łatwiej pozycjonować. Statystyki raportu „Digital 2019″ pokazują, że obecnie aż 5.11 mld użytkowników korzysta ze smartfonów i liczba ta wciąż wzrasta.Udowodniono też, że liczba osób korzystających każdego dnia z Internetu wzrasta nawet o 11 na sekundę, w Polsce natomiast już 79% społeczeństwa korzysta z sieci, a 42% Polaków robi to za pomocą smartfonów.Statystyki te rosną w błyskawicznym tempie, lecz to nie problem dla naszej Agencji Interaktywnej. Nasze projekty i my, jesteśmy zawsze na czasie!

*Łatwe w obsłudze

Strony internetowe, które tworzymy są wygodne w obsłudze. Nie musisz znać skomplikowanego języka programowania. Wszystko dostajesz niemalże na tacy. Dostosowujemy panel sterowania do Twoich potrzeb za pomocą systemu CMS WordPress (ang. Content Management System), a dodatkowo podczas szkolenia z naszym programistą, uczysz się w jaki sposób zarządzać swoją stroną szybko i skutecznie oraz wprowadzać zmiany z poziomu przejrzystego interfejsu. Szkolenie jest oczywiście nagrywane, bo przecież do ważnych informacji warto wracać. Nagranie pozwoli Ci również na szybkie wprowadzenie w nowe obowiązki swoich pracowników. A jeśli coś będzie niejasne, zadzwoń, a my od razu Ci pomożemy.

Nowoczesne, atrakcyjne, odpowiednio zoptymalizowane, responsywne i łatwe w obsłudze, to charakterystyczne cechy wszystkich naszych stron internetowych, które sprawiają, że są one po prostu SKUTECZNE. Kupując stronę www od Onebrand razem z narzędziem zyskujesz tak naprawdę pełnowymiarowego pracownika, który intuicyjnie będzie spełniał Twoje potrzeby i generował coraz większe zyski w firmie. Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

Share on facebook
Share on linkedin